Toplu listenizi whatsapp hattından ileterek iskontolu fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz!

205 Watt half cut güneş paneli

Ürün Kodu: : BBS - 000079

135$
-
+

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz

905337205039

Apex 205 Wp Half Cut Monokristal  Hücreli Güneş Panelleri


Daha Fazla Güç, Daha Az Maliyet


Half Cut kristal hücrelerden yapılmış Tommatech monokristal güneş panelleri, belirli alanda daha fazla güç enerji sağlar ve böylece çözümünüz için kurulum süresini ve panel sayısını ayrıca maliyet ve malzeme miktarını azaltır. PERC teknolojisi, halihazırda iletilmiş olan güneş radyasyonunu hücreye geri yansıtır ve elektriğe dönüştürülmesi için ikinci bir şans vererek güneş panelinin verimini artırır. Güç: 205 Watt


Hücre Teknolojisi: 9BB, PERC Monokristal


TommaTech’in 205 Wp  güç çıkışına sahip güneş panelleri, küçük ölçekli güneş enerjisi santrallerinde, off-grid ve çatı, tekne ve karavan üzeri güneş enerji santrallerinde kullanıma uygundur. Son teknoloji üretim hatlarında üretilen TommaTech güneş panelleri, kar ve rüzgara karşı yüksek direnci ve yüksek sıcaklığa dayanıklılığı ile zorlu hava koşullarına son derece dayanıklıdır. En güncel PERC teknolojisinin 9 multi basbar teknolojisi ile birlikte kullanılması, onu kendi kategorisindeki en verimli güneş modüllerinden biri yapmaktadır. Aynı alanda daha az sayıda modül ile daha fazla güç elde edebilirsiniz.


 Eşsiz devre tasarımı sayesinde gölgelenmeden kaynaklanan dahili güç kayıpları önemli ölçüde azaltılır.


 TommaTech®’in 9 busbar ve half-cut teknolojili PERC Monokristal güneş panelleri, güneş paneli evrimindeki son seviyedir diyebiliriz. Çevre yapıların ve ağaçların neden olduğu gölgeleme kayıplarını rakiplerine göre daha fazla absorbe ettiği için özellikle konut ve çatı üstü uygulamalarda tercih edilmektedir.


Yüksek Dönüşüm Verimliliği


Olağanüstü Düşük Işınlamalı Cam


0-+5Wp Pozitif Güç Toleransı


Kendi Kendini Temizleyen ve Yansıma Önleyici Cam


Mükemmel Dayanıklılık


Kolay Kurulum

Resim Galerisi


HEMEN ARA

WhatsApp